Csuka
jelentem itt a szomszedban mar ehesek a csuxxok, sajnos meg csak az aprajaval hozott ossze az ep fly (mondjuk meger egy miset ahogy a fenekrol a felszinre rantott legyre alulrol rastartolt az egyik, tiszta capak a levegoben feeling volt) de itt van az osz itt van ujra ...
kep nincs mert eleg hulyen nezne ki a 38 centis csuka a 4 kilos sebes mellett
kep nincs mert eleg hulyen nezne ki a 38 centis csuka a 4 kilos sebes mellett
Regisztráljon vagy jelentkezzen be új hozzászólás küldéséhez.
A Zagyva tiszta? (persze nyilván az, ha legyezve fogjátok...)
A tököm tele van, hogy itt minden állóvíz úgy néz ki, mintha disznók járnának bele dagonyázni.
Körforgóval mondjuk lehet fogni, de én léggyel akarooook
A tököm tele van, hogy itt minden állóvíz úgy néz ki, mintha disznók járnának bele dagonyázni.
Körforgóval mondjuk lehet fogni, de én léggyel akarooook
trout!
szolnokon (és környékén) megesik az ilyesmi.
a zagyva tele kicsikkel, bár lee ma akasztott egy 3-as körülit.
Létrehozva: 2010-09-06 10:14:50
Utoljára módosítva: 2010-09-06 10:15:49
Utoljára módosítva: 2010-09-06 10:15:49
Csatlakozott: 2010-07-28
Rápróbáltam én is. A laposokon araszos mélységig tiszta a víz, a mélyebb részeken nagyon kicsi az átlátszóság, feltúrják a békés halak. Normális években ki szokott menni a csuka a sekélyre is, de most a hosszú árvíz miatt nem volt sulyom, így nem állnak ki a fedetlen, bokáig érő vízbe.
Szóval röviden: betli volt, akció nélkül.
Szóval röviden: betli volt, akció nélkül.
Létrehozva: 2010-09-05 22:17:58
Utoljára módosítva: 2010-09-05 22:18:22
Utoljára módosítva: 2010-09-05 22:18:22
Csatlakozott: 2010-06-13
Ré!
Persze, hogy a csukut. Azt se tom mi az a négy kilós sebes.
Persze, hogy a csukut. Azt se tom mi az a négy kilós sebes.
Ma Szolnokon mentettem meg egy diszpósvödör kiscsukeszt a fagyasztótól. A kis gyík Spiccbottal! twisterezve fogott vagy 30 db és a legnagyobb se volt 30 centi...........
| « Előző oldal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Jelenleg nincs online felhasználó.
