Csuka

jelentem itt a szomszedban mar ehesek a csuxxok, sajnos meg csak az aprajaval hozott ossze az ep fly (mondjuk meger egy miset ahogy a fenekrol a felszinre rantott legyre alulrol rastartolt az egyik, tiszta capak a levegoben feeling volt) de itt van az osz itt van ujra ...
kep nincs mert eleg hulyen nezne ki a 38 centis csuka a 4 kilos sebes mellett

Létrehozva: 2010-09-07 08:43:40
Csatlakozott: 2010-07-28

A Zagyva tiszta? (persze nyilván az, ha legyezve fogjátok...)
A tököm tele van, hogy itt minden állóvíz úgy néz ki, mintha disznók járnának bele dagonyázni.
Körforgóval mondjuk lehet fogni, de én léggyel akarooook

Létrehozva: 2010-09-06 21:16:25
Csatlakozott: 2010-07-26

trout!
szolnokon (és környékén) megesik az ilyesmi.
a zagyva tele kicsikkel, bár lee ma akasztott egy 3-as körülit.

Létrehozva: 2010-09-06 10:14:50
Utoljára módosítva: 2010-09-06 10:15:49
Csatlakozott: 2010-07-28

Rápróbáltam én is. A laposokon araszos mélységig tiszta a víz, a mélyebb részeken nagyon kicsi az átlátszóság, feltúrják a békés halak. Normális években ki szokott menni a csuka a sekélyre is, de most a hosszú árvíz miatt nem volt sulyom, így nem állnak ki a fedetlen, bokáig érő vízbe.
Szóval röviden: betli volt, akció nélkül.

Létrehozva: 2010-09-05 22:17:58
Utoljára módosítva: 2010-09-05 22:18:22
Csatlakozott: 2010-06-13

Ré!

Persze, hogy a csukut. Azt se tom mi az a négy kilós sebes.

Létrehozva: 2010-09-05 21:35:00
Csatlakozott: 2010-06-08

Ma Szolnokon mentettem meg egy diszpósvödör kiscsukeszt a fagyasztótól. A kis gyík Spiccbottal! twisterezve fogott vagy 30 db és a legnagyobb se volt 30 centi...........

Létrehozva: 2010-09-04 21:56:47
Csatlakozott: 2010-05-17

A csukát vagy a négy kilós sebest?

Létrehozva: 2010-09-04 21:43:32
Csatlakozott: 2010-06-13

Imádom!

« Előző oldal 1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10
Jelenleg nincs online felhasználó.