Blee és bleee . Apámnak volt ilyen botja, Ő csinálta, hegesztve voltak rá a gyűrűk, vasból volt a blank azt mondta evvel fog harcsázni. ÖÖÖ azt hiszem megette a rozsda.
Bocs, de olyan bizarr volt ez a hatszög, el se tudtam képzelni, hogy ez már kész. Mondjuk félkésznek meg túl kidolgozott. Hát így jártam, majd máskor előbb körülnézek
Bob!
Hegyezni? Nem is tom. Amúgy hegyesedik az csak nem oan naon. Lúpokon is változó.
Ruzsa Sanyi!
Ez a Boomstick 88-as nyele lesz.
Romi!
hihi
Blee és bleee . Apámnak volt ilyen botja, Ő csinálta, hegesztve voltak rá a gyűrűk, vasból volt a blank azt mondta evvel fog harcsázni. ÖÖÖ azt hiszem megette a rozsda.
Vagy ez már a 8-as téma??
Mondjuk félkésznek meg túl kidolgozott.
Hát így jártam, majd máskor előbb körülnézek
Maradjunk annál, hogy ez egy hülye kérdés volt.
Természetesen nehezebb, mint a sima parafa. De strapásabb is.
Az én kezemben sorra omlanak szét a parafák. Még a legtutibbak is.
Amúgy szerintem nincs gond azzal, hogy nehezebb, mert nem a bot spiccén lesz. hihi
Esetleg egy könnyebb orsó is egyensúlyba hozza majd a botot.
Első markolászásra nevezzük szokatlannak.
Majd peca közben elválik milyen is.üdv,
Ákos