Legyezőhorgászat
Ajánló
Lapozzon bele a könyvbe!
Rendelés
Galéria
Fórum
Profilom
Bejelentkezés
Regisztráció
Galéria
»
Egyéb témák
»
A matróz pólós jampi korpa közé keveredett.
Egyéb témák
« Előző kép
Következő kép »
A matróz pólós jampi korpa közé keveredett.
Beküldő: Herakleitosz
Eddig 6 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon
vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
dook
Létrehozva: 2010-07-30 21:53:08
Csatlakozott: 2010-06-08
Az ilyen fa(s)zonok miatt, volt az egyik zsebembe mindig talpas sinphonia a szigeten! Állandóan tarhálnak sört, cigit, pénzt !
Mindig csak röhögtem rajtuk, meg most is röhögök !
Alvin és a mókusokat pl. szeretem.
Meg is énekelték:
"Bár tarajom is volt, sőt jól állt nekem,
ma már nem hordom túl dévid bekem !
Azt már Zsombi is megmondta nem a tarajától pank a pank.
zöld kájli
Létrehozva: 2010-07-29 19:57:50
Csatlakozott: 2010-06-14
még hogy korpa közé- alig van hajuk!
mondjátok, hogy ez nem a két zsigulis rokkkker eggyike, akiket Bélaváron megismertem.
Trout Hunter
Létrehozva: 2010-07-29 19:11:58
Csatlakozott: 2010-06-08
Dedúúúrvaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Ré
Létrehozva: 2010-07-29 18:27:01
Csatlakozott: 2010-05-17
Rendes taraja van annak a jampinak, csak hétköznapi módusban félre van fésülve. Kinek volt ideje minden reggel állítgatni.
szabólevi
Létrehozva: 2010-07-29 16:29:16
Csatlakozott: 2010-06-07
Veszélyes idők voltak ezek kéremszépen.
Patkó Bandi
Létrehozva: 2010-07-29 15:27:53
Csatlakozott: 2010-06-10
Egy történet kezdete:
Zsombi vagyok Kanizsáról, küldeném ezt a dalt Zolinak, a nyolcadik bébe! Ja és Farcsi, a hétvégén akkor megyünk Gyékényeshez fenekezniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeee
Jelenleg nincs online felhasználó.
Mindig csak röhögtem rajtuk, meg most is röhögök !
Alvin és a mókusokat pl. szeretem.
Meg is énekelték:
"Bár tarajom is volt, sőt jól állt nekem,
ma már nem hordom túl dévid bekem !
Azt már Zsombi is megmondta nem a tarajától pank a pank.
mondjátok, hogy ez nem a két zsigulis rokkkker eggyike, akiket Bélaváron megismertem.
Zsombi vagyok Kanizsáról, küldeném ezt a dalt Zolinak, a nyolcadik bébe! Ja és Farcsi, a hétvégén akkor megyünk Gyékényeshez fenekezniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeee