Egyéb témák
| « Előző kép | Következő kép » |
Duna
Beküldő: Les'
Eddig 1 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
szabólevi
Létrehozva: 2010-07-26 15:36:37
Csatlakozott: 2010-06-07
Orsólemente...Hangulatos kép,máris indulnék a Dunára. Balinozni,márnázni,paducozni...(bodorkázni,dévérezni,gardázni,karikázni,jászozni,gébezni-Gülüke egy CSODA-áhitatszmájli)
Jelenleg nincs online felhasználó.
