Ez az a pillanat, amikor Gergő botjának a parafája végre nyálkás lett? Kitartás, évtizedek kérdése és lesz időd pecázni! A gyerekek talicskázzák haza a zsetont, te meg csak nyomatod... (én legalábbis ilyesmiben bízom családilag)
Az úgy volt, hogy megbeszéltük a francia szomszéddal - aki állította, hogy itthon nem lehet ehető halat fogni - hogy az idei első itthon fogott pisztrángra meghívom őket. Aztán jöttek az árvizek és a munka, úgyhogy Cora lett belőle. Amúgy nagyjából frissnek tünt, de utána fogok járni a Klémenték-féle lehetőségnek, mert nem tudtam, hogy ők adnak is el halat. Kösz a tippet.
De persze sehol nem volt a sok tápos fattyú az igazi pisztránghoz képest.
Bátor vagy. Én nem merek halat venni, csak a Csörgő Pistiéktől.