Szerbia - állandóan eleredő eső - bazi nagy galócalégy - kétkezes, gyors bevontatás. Nem egy földi paradicsom, olyan mint a Tisza-tó egy erős napon. Kérdés, hogy az a két nap, amennyit ott voltunk átlagos, jó vagy gyenge nap volt. Terepjáró kötelező, egyébként nem lehet eljutni a vízig.
Egyéb körülmények ?
Tsao,
és nem rossz ez az egyiptomi-norvég feeling
Gratula, szép jószág