Legyezőhorgászat
Ajánló
Lapozzon bele a könyvbe!
Rendelés
Galéria
Fórum
Profilom
Bejelentkezés
Regisztráció
Galéria
»
Egyéb témák
»
Második próba: Rise of the machines
Egyéb témák
« Előző kép
Következő kép »
Második próba: Rise of the machines
Beküldő: Trout Hunter
Eddig 3 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon
vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
dook
Létrehozva: 2010-06-16 12:41:18
Csatlakozott: 2010-06-08
Pont tegnap voltam wakebordozni az ikrényi pályán. Olyan helyeken van izomlázam ahol azt se tudtam, hogy izom van.
Kurva jó volt, gyakrabban kéne csinálni.
Trout Hunter
Létrehozva: 2010-06-15 13:04:33
Csatlakozott: 2010-06-08
Ja, az.
A Háttérben nem építenek semmit, az egy kiépített wakeboard pálya.........
Pub'
Létrehozva: 2010-06-15 11:38:47
Csatlakozott: 2010-06-08
Velencei-tó?
...Mit építenek ott a háttérben?...nem nem annyira, még a nap előtt.
Jelenleg nincs online felhasználó.
Kurva jó volt, gyakrabban kéne csinálni.
A Háttérben nem építenek semmit, az egy kiépített wakeboard pálya.........
...Mit építenek ott a háttérben?...nem nem annyira, még a nap előtt.