Egyéb témák
| « Előző kép | Következő kép » |
Jó étvágyat!
Beküldő: Bp
Eddig 3 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
PunkRomi
Létrehozva: 2010-06-08 12:22:40
Csatlakozott: 2010-06-08
A vese az az isteni mindent a felszinre hoz.
Pub'
Létrehozva: 2010-06-08 12:11:51
Csatlakozott: 2010-06-08
A Drávánál én is ettem így egyszer birkát, egy horvát faszi csinálta. Iszonyatosan finom volt, sörrel locsolgatta.
szabólevi
Létrehozva: 2010-06-07 22:55:52
Csatlakozott: 2010-06-07
beeeeeeee,mindíg rám néz
Jelenleg nincs online felhasználó.
