Legyezőhorgászat
Ajánló
Lapozzon bele a könyvbe!
Rendelés
Galéria
Fórum
Profilom
Bejelentkezés
Regisztráció
Galéria
»
Egyéb témák
»
Bézsenyi úr...
Egyéb témák
« Előző kép
Következő kép »
Bézsenyi úr...
Beküldő: Ré
Eddig 5 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon
vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
Patkó Bandi
Létrehozva: 2011-10-11 09:57:40
Csatlakozott: 2010-06-10
jól mutat
sage
Létrehozva: 2011-10-08 20:53:08
Csatlakozott: 2010-06-01
Trout... nem jól elemzed...
Ré
Létrehozva: 2011-10-07 17:41:39
Csatlakozott: 2010-05-17
Jó lesz az szerintem, a nagyobb gond, hogy a tömörítés csúnyán szétcsapta a hátteret, nagyban élvezhetőbb.
Trout Hunter
Létrehozva: 2011-10-07 17:25:36
Csatlakozott: 2010-06-08
Ha jól elemzem a képet, akkor vagy hátszél van, és felfelé céloz, vagy épp egy Tailing loop alakul ki? vagy kevés benne az energia. Vagynem.
De ez egy K. Stílusos kép! Grat
Ré
Létrehozva: 2011-10-05 23:19:45
Csatlakozott: 2010-05-17
... horgászik.
Jelenleg nincs online felhasználó.
Trout... nem jól elemzed...
De ez egy K. Stílusos kép! Grat
... horgászik.