Egyéb témák
| « Előző kép | Következő kép » |
az ismeretlen sebes 6
Beküldő: benyus
Eddig 5 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
benyus
Létrehozva: 2011-07-19 12:13:49
Csatlakozott: 2010-07-28
Kenu, vagy valami olyasmi, házi barkácsolmány. Anyával gondoláztunk kettesben, nem volt hardcore peca, inkább felderítés. Fél-egy órára meg-megálltunk a jónak tűnő helyeken, ez minden. De azé' fogtam pár domit
zöld kájli
Létrehozva: 2011-07-18 20:13:12
Csatlakozott: 2010-06-14
Gyönyörű! És fogtatok is? Kenu vagy csónakázás?
Pub'
Létrehozva: 2011-07-18 06:26:55
Csatlakozott: 2010-06-08
Mily találó a cím. Sajna nem ismerjük, én is csak a Szakál-Komádi közti szakaszt, úgy ahogy. Viszont megyek hétvégén Tiszabecsre és lehet útbaejtek ezek közül egy szakaszt
PIstvan
Létrehozva: 2011-07-15 12:16:04
Csatlakozott: 2010-08-11
Szép. Kívánatos.
szabólevi
Létrehozva: 2011-07-14 11:14:35
Csatlakozott: 2010-06-07
kafa sorozat Benyu'
Jelenleg nincs online felhasználó.
