Legyezőhorgászat
Ajánló
Lapozzon bele a könyvbe!
Rendelés
Galéria
Fórum
Profilom
Bejelentkezés
Regisztráció
Galéria
»
Egyéb témák
»
már a szákban...
Egyéb témák
« Előző kép
Következő kép »
már a szákban...
Beküldő: sage
Eddig 5 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon
vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
Ré
Létrehozva: 2011-04-25 14:32:51
Csatlakozott: 2010-05-17
Kéne egy nagyobb szák.
sage
Létrehozva: 2011-04-22 17:04:52
Csatlakozott: 2010-06-01
Nem nagy folyó, a Duna egy holtága a Szigetközben. Szerencsére máshogy nem is lehet horgászni, csak valamilyen vizi alkalmatosságból.
Pub'
Létrehozva: 2011-04-22 15:48:55
Csatlakozott: 2010-06-08
Látom csónakból...hol? Nagyon régen ki szeretném próbálni nagy folyón a csónakból való domizást, állítólag nagyokba bele lehet futni...
sage
Létrehozva: 2011-04-22 14:18:01
Csatlakozott: 2010-06-01
Igen, domolykó. A súlyát nem tudom, olyan bő másfél szűk kétkilós lehetett. Szerencsére jött még pár hasonló méretű, és volt kettő, ami csak megszagolta a legyet, azok sokkal nagyobbak voltak.
zöld kájli
Létrehozva: 2011-04-22 09:17:08
Csatlakozott: 2010-06-14
Azt a kupoláját (a terem búráját!)
Ez egy domi? Ha igen, mekkora?
Jelenleg nincs online felhasználó.
Ez egy domi? Ha igen, mekkora?