a curak-on sikerült fognom egy köbö 30-35 centis szivárványost-nimfával-akinek gyanús dolog lógott a torkából,de még a szájából is vagy 2 centi...hívtam is Romit,hogy gyeremá',nézd mi van a pinyóban...megfogtam a fityegő cuccot egy érfogóval-gondoltam meghúzom a dolgot,de csak leblankoltam-az egér farkát-a vékony porcos farka egyben maradt...cukivolt(nemettükmeg,bár bear grylls biztos betolta volna-az egeret is http://gothamjournal.com/tag/bear-grylls/  
Aratáskor a szántó melleti csatiban fogott 30 centis domolykók, szarták, okádták az egérbőrt.
Mint a szédzses filmeken mi is úgy fogtuk egérrel a halat.
Kigyó helyett jerry,
pinyó helyett domi,
river helyett csati,
vizes lett a mackóm.
Mand ez nem bőrnaci !
biztos a halaknál is vannak kattant egyedek.
Nem is értem, hogy megy neki ekkora siklónak.
- nádbot
- Perfect szerű orsó
- bőr gázlónaci