Egyéb témák
| « Előző kép | Következő kép » |
kőkemény
Beküldő: rjancsi
Eddig 6 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
Patkó Bandi
Létrehozva: 2011-01-03 09:07:05
Csatlakozott: 2010-06-10
azonkívül szórakoztató is
szabólevi
Létrehozva: 2011-01-02 20:07:01
Csatlakozott: 2010-06-07
élőben sokkal szebb! (
)
Patkó Bandi
Létrehozva: 2010-12-28 00:52:32
Csatlakozott: 2010-06-10
há'e' ekkorába' is rémisztő - uhhhhhhhhhhh (remélem egyszer megláthatom igaziban is)
szabólevi
Létrehozva: 2010-12-21 22:15:24
Csatlakozott: 2010-06-07
R(oma)Jancsi lazac-ol
Ré
Létrehozva: 2010-12-21 19:35:38
Csatlakozott: 2010-05-17
Dzsízösz krájszt! Győzike horgászik.
rjancsi
Létrehozva: 2010-12-21 19:21:47
Csatlakozott: 2010-06-07
Írországból kaptam. Naív stílusban készült. Másfél méteres. Ijesztő.
Jelenleg nincs online felhasználó.
