Egyéb témák
| « Előző kép | Következő kép » |
Esti Duna
Beküldő: Les'
Eddig 3 hozzászólás érkezett.
Regisztráljon vagy
jelentkezzen be
új hozzászólás küldéséhez.
Les'
Létrehozva: 2010-09-05 10:47:46
Csatlakozott: 2010-06-15
Sziasztok
Szokott itt lenni balin is , de mostanában nem nagyon sikerült összefutni vele. : (
Ez a kép nagymarosi 160 cm vízállásnál készült 08.29-én , tegnap amikor a képet felraktam ugyan itt 400cm vizet jeleztek.
Szóval ugyan ebből az állásból max vízalatti fotó jöhetett volna létre tegnap : ))
Üdv .Lez'
Ré
Létrehozva: 2010-09-05 08:30:09
Csatlakozott: 2010-05-17
De, biztos van. Csak ahol a fotós áll ott van vagy három méter víz is...
szabólevi
Létrehozva: 2010-09-04 23:01:08
Csatlakozott: 2010-06-07
És itt nincs balin???
Jelenleg nincs online felhasználó.
