Ré, az ősz szuper lesz. Kevés csapadék, szép, hosszú indiánnyár, jó vizek, sok hal és kevés meló. Meg egy megértő feleség, aki minden héten elenged a gyerekek mellől. Hogy is volt? Merjünk nagyot álmodni...
Valahogy nekem is pont ugyanez jutott eszembe. Arra gondoltatok már, hogy ha csak egy kicsit is csapadékos lesz az ősz, akkor még ennél is szarabbak lesznek a vizek???? .szom kivan.
Nna picsa!Izéé,pacsi!
Gondoltam elterelem a fórum figyelmét ettől a néváltoztató oviskodástól.
Lehet a régi poros fotókat előkeresni ! Hajrá !
Na pacsi !
Valahogy nekem is pont ugyanez jutott eszembe. Arra gondoltatok már, hogy ha csak egy kicsit is csapadékos lesz az ősz, akkor még ennél is szarabbak lesznek a vizek???? .szom kivan.