Paduc

Létrehozva: 2010-07-22 22:57:44
Utoljára módosítva: 2010-07-22 23:03:53
Csatlakozott: 2010-05-17

Az évest nekem még a Vili intézte, kell hozzá szlovák lakcím és le kell vizsgázni. Manitouék Párkányban csinálták.
Én a paducokkal eddig inkább csak szívtam, bár túl sokat nem is próbálkoztam, próbálom őket nem észrevenni. Zöld nem-is-olyan-kicsi woolly-ra voltak kapásaim, de nem bírtam megakasztani őket. Egyszer még régebben fogtam mikronimfával decemberben egy ötvenvalahány centiset fenn a Vágon Zsolnánál. Vakszerencse. Akkorák szerintem a Garamon is vannak. Három-négy éve egy szakaszon szerintem több száz, de lehet, hogy ezer darab volt, jó pár hétig. Még a hat-hét centis vízben is ott voltak, kilógtak az úszóik. Tailing paduc. Aztán elkezdték kiszedni a sódert mert valami erőművet építenek ott. Naja, már Virág elvtárs is megmondta, hogy az élet nem egy habostorta.

Létrehozva: 2010-07-22 21:25:10
Csatlakozott: 2010-06-10

Ja,az állami évest a polgármesteri hivatalban tudod megvenni,napijegyet Párkányban,Zselizen,meg biztosan Léván is.

Létrehozva: 2010-07-22 21:23:48
Csatlakozott: 2010-06-10

Simán 40 centiig,de szerintem még nagyobbak is akadnak.
Én nem csináltam nagy ügyet a legyekből.GRHE és Pheasant Tail nimfa 16-ostól 12-esig.Rézfejjel,anélkül,próbáltam mindenhogy.Szerintem szimplán csak az ő kedvüktől függ a kapás.
A zsugát Ré tudja.
Nyugtatót vigyél!!!!

Létrehozva: 2010-07-22 20:57:47
Csatlakozott: 2010-06-08

Üdv !
Ré, Levi a garamon mekkora paducok vannak.
Mivel sikerált megfogni leginkább őket?
Hogy van ez az évesjegy napijegy móka , és mennyibe kerül ?

dook 

Jelenleg nincs online felhasználó.