Paduc
Regisztráljon vagy jelentkezzen be új hozzászólás küldéséhez.
Az évest nekem még a Vili intézte, kell hozzá szlovák lakcím és le kell vizsgázni. Manitouék Párkányban csinálták.
Én a paducokkal eddig inkább csak szívtam, bár túl sokat nem is próbálkoztam, próbálom őket nem észrevenni. Zöld nem-is-olyan-kicsi woolly-ra voltak kapásaim, de nem bírtam megakasztani őket. Egyszer még régebben fogtam mikronimfával decemberben egy ötvenvalahány centiset fenn a Vágon Zsolnánál. Vakszerencse. Akkorák szerintem a Garamon is vannak. Három-négy éve egy szakaszon szerintem több száz, de lehet, hogy ezer darab volt, jó pár hétig. Még a hat-hét centis vízben is ott voltak, kilógtak az úszóik. Tailing paduc. Aztán elkezdték kiszedni a sódert mert valami erőművet építenek ott. Naja, már Virág elvtárs is megmondta, hogy az élet nem egy habostorta.
Én a paducokkal eddig inkább csak szívtam, bár túl sokat nem is próbálkoztam, próbálom őket nem észrevenni. Zöld nem-is-olyan-kicsi woolly-ra voltak kapásaim, de nem bírtam megakasztani őket. Egyszer még régebben fogtam mikronimfával decemberben egy ötvenvalahány centiset fenn a Vágon Zsolnánál. Vakszerencse. Akkorák szerintem a Garamon is vannak. Három-négy éve egy szakaszon szerintem több száz, de lehet, hogy ezer darab volt, jó pár hétig. Még a hat-hét centis vízben is ott voltak, kilógtak az úszóik. Tailing paduc. Aztán elkezdték kiszedni a sódert mert valami erőművet építenek ott. Naja, már Virág elvtárs is megmondta, hogy az élet nem egy habostorta.
Ja,az állami évest a polgármesteri hivatalban tudod megvenni,napijegyet Párkányban,Zselizen,meg biztosan Léván is.
Simán 40 centiig,de szerintem még nagyobbak is akadnak.
Én nem csináltam nagy ügyet a legyekből.GRHE és Pheasant Tail nimfa 16-ostól 12-esig.Rézfejjel,anélkül,próbáltam mindenhogy.Szerintem szimplán csak az ő kedvüktől függ a kapás.
A zsugát Ré tudja.
Nyugtatót vigyél!!!!
Én nem csináltam nagy ügyet a legyekből.GRHE és Pheasant Tail nimfa 16-ostól 12-esig.Rézfejjel,anélkül,próbáltam mindenhogy.Szerintem szimplán csak az ő kedvüktől függ a kapás.
A zsugát Ré tudja.
Nyugtatót vigyél!!!!
Üdv !
Ré, Levi a garamon mekkora paducok vannak.
Mivel sikerált megfogni leginkább őket?
Hogy van ez az évesjegy napijegy móka , és mennyibe kerül ?
dook
Ré, Levi a garamon mekkora paducok vannak.
Mivel sikerált megfogni leginkább őket?
Hogy van ez az évesjegy napijegy móka , és mennyibe kerül ?
dook
Jelenleg nincs online felhasználó.
