Nyilvános fórum
Urak,
Mivel úgy tűnik így 10-15 ember nem tud túl nagy pörgést generálni, jelentene-e problémát valakinek, ha nyílt lenne a fórum? IJ-t rögtön kirakom, ha megjelenik, ezt megígérem.
üdv,
Ré
Mivel úgy tűnik így 10-15 ember nem tud túl nagy pörgést generálni, jelentene-e problémát valakinek, ha nyílt lenne a fórum? IJ-t rögtön kirakom, ha megjelenik, ezt megígérem.
üdv,
Ré
Regisztráljon vagy jelentkezzen be új hozzászólás küldéséhez.
amúgy meg teszteltem: előbb jön a betyárfórum a ceffnél. nálunk már csak a haldorádó van előrébb. na ez való a rövidujjú pacsirtáknak...
most dobja, vagy nem dobja, dook?
amúgy meg hadd dobja, nem? szerintem ha a regisztráció kézbentartva, nem lesz itt semmi differencia...
különben is, akkor is, minek is?
amúgy meg hadd dobja, nem? szerintem ha a regisztráció kézbentartva, nem lesz itt semmi differencia...
különben is, akkor is, minek is?
/galéria
/profilom
ezekre is simán ugrik
/profilom
ezekre is simán ugrik
Tényleg, simán kidobja a gugli !
legyezöhorgászat/sajtoskifli vagy mittomén nem muszáj forumnak nevezni.
Most rákeresek a legyezöhorgászat/sajtoskifli-re.
Az 1-es pont mindenképp.
legyezöhorgászat/sajtoskifli vagy mittomén nem muszáj forumnak nevezni.
Most rákeresek a legyezöhorgászat/sajtoskifli-re.
Az 1-es pont mindenképp.
Tisztára mint valami Szabadkőműves szekta
Sziasztok
Ha már ennek a nagyon különleges, misztikus és nem utolsó sorban végtelen tudással megáldott csapatnak a tagja lehetek, én a titkos kézfogást és esetleg egy nem kevésbé titokzatos, közös tetoválást javasolnék, valamely intim testrészünkre.
Ha már ennek a nagyon különleges, misztikus és nem utolsó sorban végtelen tudással megáldott csapatnak a tagja lehetek, én a titkos kézfogást és esetleg egy nem kevésbé titokzatos, közös tetoválást javasolnék, valamely intim testrészünkre.
Uraim,
Felmerült egy probléma: ha valaki beüti a gugliba, hogy legyezőhorgászat meg fórum, akkor rátalál az oldalra és olvashatja a szupertitkos társaság szupertitkos szupertitkait. A felmerült megoldási lehetőségek:
1. Kifejlesztünk egy titkos kézfogást. Ennek ugyan nincs köze a fenti problémához, de nagyon titokzatos.
2. Lesz egy belépőkód, és azzal tudunk belépni. Kissé kényelmetlen.
3. Marad minden így ahogy van, aztán olvassa aki akarja/veszi a fáradtságot és megkeresi. Írni meg ugye csak az tud, aki.
4. Esetleg meg lehet oldani, hogy a google ne találja meg. Azt még nem tisztáztuk, hogy akkor a könyv oldalát se fogja megtaláni, vagy azt igen. Ha nem, akkor annyire nem örülnék neki.
üdv,
Ré
Felmerült egy probléma: ha valaki beüti a gugliba, hogy legyezőhorgászat meg fórum, akkor rátalál az oldalra és olvashatja a szupertitkos társaság szupertitkos szupertitkait. A felmerült megoldási lehetőségek:
1. Kifejlesztünk egy titkos kézfogást. Ennek ugyan nincs köze a fenti problémához, de nagyon titokzatos.
2. Lesz egy belépőkód, és azzal tudunk belépni. Kissé kényelmetlen.
3. Marad minden így ahogy van, aztán olvassa aki akarja/veszi a fáradtságot és megkeresi. Írni meg ugye csak az tud, aki.
4. Esetleg meg lehet oldani, hogy a google ne találja meg. Azt még nem tisztáztuk, hogy akkor a könyv oldalát se fogja megtaláni, vagy azt igen. Ha nem, akkor annyire nem örülnék neki.
üdv,
Ré
Létrehozva: 2010-07-13 10:41:09
Utoljára módosítva: 2010-07-13 10:43:32
Utoljára módosítva: 2010-07-13 10:43:32
Csatlakozott: 2010-06-07
1 e -t értek mindenkivel! A legtöbb kérdést "kezdő legyesek" teszik fel,itt meg olyan-kivéve Kájli meg én-nemsokvan(ja meg Romi
)
Egyébként ilyenkor minden "rendesebb"fórum csak prüttyög.Húzzatok Ti is pecázni!
Egyébként ilyenkor minden "rendesebb"fórum csak prüttyög.Húzzatok Ti is pecázni!
| 1 | 2 | Következő oldal » |
Jelenleg nincs online felhasználó.
