Kaminska Bistrica
Kaminska Bistrica - ban járt/horgászott már valaki Szlovéniában? Ha igen, milyen a hely? Hétvégén mennék oda, ha tudok járni. Mire készüljek? (az esőn kívül persze...)
Regisztráljon vagy jelentkezzen be új hozzászólás küldéséhez.
Vótál Gergő? Mesélj!
Egyszer kajakoztam/vadkampoltam ott (prepecás időkben) és űberkirály hely... hejj ha most is lenne annyi időm...
Egyszer kajakoztam/vadkampoltam ott (prepecás időkben) és űberkirály hely... hejj ha most is lenne annyi időm...
inkább maradj otthon-vagy mégrokkantabb leszel
Bocs Zsenikéim, akkor elírtam. Ez kb azt jelenti, hogy még senki nem horgászott itt?!
Kicsit fázom tőle, hogy emiatt egy ilyen esős hétvégén öt órát autózzam. Hétfőre kiderül.
Kicsit fázom tőle, hogy emiatt egy ilyen esős hétvégén öt órát autózzam. Hétfőre kiderül.
csak az Kamniska... :-p -én nyertem...
sztem majdnem
http://www.lustrik.com/en/kamniska-bistrica.html
Jelenleg nincs online felhasználó.
