Domolykó
Regisztráljon vagy jelentkezzen be új hozzászólás küldéséhez.
a nagyoknak csak a besullyedt red tag kellett csutortokon, semmi mas.
nagy domit a kis patakokon kell keresni
Még áprilisban mászkáltam a Garamon, csak nézelődés céljából, ott láttam párat a bokrok alatt. Már csak olyan vízállás kellene, hogy horgászni is lehessen rájuk.
Hóvá tűntek a nagy Domik????? Azon tanácskoztunk a verseny után, hogy hova tűntek a nagyok, egyszerre, szinte mindenhonnan???
Jelenleg nincs online felhasználó.
