Domolykó


Létrehozva: 2011-08-13 10:33:31
Csatlakozott: 2010-08-01

a nagyoknak csak a besullyedt red tag kellett csutortokon, semmi mas.

Létrehozva: 2011-08-11 21:21:50
Csatlakozott: 2010-06-14

nagy domit a kis patakokon kell keresni

Létrehozva: 2011-08-10 15:37:30
Csatlakozott: 2010-06-01

Nagy domolykót fogni állati egyszerű. Mindenhol van. Itt, Itt és itt is. Bocsi, szar poén...

Létrehozva: 2011-08-10 15:29:42
Csatlakozott: 2010-05-17

Még áprilisban mászkáltam a Garamon, csak nézelődés céljából, ott láttam párat a bokrok alatt. Már csak olyan vízállás kellene, hogy horgászni is lehessen rájuk.

Létrehozva: 2011-08-09 23:45:03
Csatlakozott: 2010-06-08

Hóvá tűntek a nagy Domik????? Azon tanácskoztunk a verseny után, hogy hova tűntek a nagyok, egyszerre, szinte mindenhonnan???

Jelenleg nincs online felhasználó.